کفسابی در لواسان

کفساب کیست ؟ و چه ویژگی هایی دارد ؟ چه زمانی خانه یا محیط کار شما نیاز به کفسابی دارد ؟ برای کفسابی در لواسان چه خدماتی در نظر گرفته شده است؟ در ادامه مقاله به همه این سوالات پاسخ خواهیم داد.

برای اینکه آسیب دیدگی کف خانه یا محل کارتان برطرف شود ، برای اینکه کف محیط شیشه ای و براق شوند و برای اینکه کدری و خوردگی سنگ های محیط برطرف شود شما نیاز به کفسابی دارید. با خدمات کفسابی می توانید کف محیط خانه یا محل کارتان را زیبا کرده و همچنین باعث تحکیم آن شوید.

ما در این مقاله کفسابی در لواسان به خدماتی که کفساب در اختیار مشتری ها برای خانه های این منطقه می گذارد، اشاره خواهیم کرد.

تاریخچه: 

در قدیم ، کفسابی بناها و کاخ های حکومتی یا عمارت های خاص با دست انجام می شد. سنگ کاران با استفاده از چکش سنگ ها را میزان می کردند. امروزه ، کفسابی و سنگ سابی به دلیل اینکه مردم به محل کار و منزلشان اهمیت می دهند و می خواهند که ظاهری زیبا داشته باشند پدیدار شد. کفسابی از ایتالیا وارد ایران شد ، و در قدیم با دستگاه هایی که با دست کار می کردند و برقی نبودند و یا دست انجام می ش. اما با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های مخصوص کفسابی به وجود آمد که این کار را برای کفساب آسان کرده است.

در ادامه به سنگ سابی، خدمات کفساب، زمان کفسابی و در آخر مزایای کفسابی می پردازیم.

لواسان:

لواسان شهری در شهرستان شمیرانات واقع در استان تهران می باشد. این شهر واقع در شمال شرق تهران است که حدود 11 کیلومتر با تهران فاصله دارد. خوش آب و هوا بودن و وجود سد لتیان باعث شده تا این منطقه معروف بشود. این شهر حدود 7 کیلومتر با اتوبان شهید بابایی فاصله دارد. این شهر واقع در دامنه رشته کوه البرز است. بیشتر خانه های این منطقه ویلایی می باشند. شما همچنین برای دسترسی به این منطقه خوش آب و هوا می توانید از جاده لشگرک به اتوبان ارتش و شمیران دسترسی داشته باشید.

کفسابی در لواسان

سنگسابی حیاط:

در منطقه لواسان به علت اینکه بیشتر خانه ها ویلایی می باشند ، کف حیاط نیاز به سنگسابی دارد. جنس سنگ کف حیاط ها معمولا از موزاییک های آجدار، گرانیت و سنگ تراورتن ساخته می شود. با گذشت زمان سنگ های کف حیاط کدر می شود و نیاز به سنگسابی است. گاهی اوقات جنس سنگ حیاط ها از گرانیت های براق می سازند که در زمان بارندگی باعث لیز شدن آن می شود که با سنگسابی می توان آن را زبر کرد. بستگی به رفت و آمد ها و میزان بارندگی و فرسودگی کف حیاط بین 1 تا 3 سال کف حیاط نیاز به سنگسابی دارد.

کفسابی

وظایف کفساب:

کفساب کسی است که خدمات کفسابی و سنگسابی را انجام می دهد. افرادی که خدمات کفسابی را انجام می دهند ، باید خبره و متخصص باشند. شما نمی توانید عملیات کفسابی را به هر کسی بسپارید. قبل از اینکه برای عملیات کفسابی با کسی تماس بگیرید باید با وظایف یک کفساب آشناشوید.

خدمات کفساب باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  • عدم ناهمواری و کثیفی در کف یا سنگ.
  • یکنواخت بودن کف و براق بودن آن.
  • کفی که کفسابی شده باشد، تصویر خود را می توانید مشاهده کنید.
  • پرشدن بند سنگ ها یا پارکت ها توسط کفساب.

 

مزایای کفسابی

چه زمانی نیاز به خدمات کف سابی داریم؟

در این بخش از مقاله می خواهیم در مواردی که خانه یا محل کار شما نیاز به کفسابی دارد را در اختیار شما قرار دهیم. به سه دلیل زیر شما نیاز به کفسابی دارید:

سنگ ها یا کف هم تراز نباشند:

در این مورد ، کفساب، با دستگاه کفسابی اقدام به سابیدن کف خانه یا محل کار می کند تا سنگ ها هم تراز شوند.

ریختن مصالح ساختمانی:

در این مورد ، کفساب با استفاده از دستگاه کفسابی کف را آنقدر می سابد تا آن منطقه هم تراز با دیگر نقاط کف شود.

قسمتی از کف آسیب دیده باشد:

در این مورد ، کفساب سطح آسیب دیدگی را بررسی می کند اگر آسیب دیدگی با سابیدن حل شود با دستگاه کف را می سابد در غیر این صورت ، اگر شکاف زیاد باشد باید بتواند آن قسمت را پر کند مثلا برای کفسابی اگر جنس کف پارکت باشد و به علت تجمع آب پارکت ها باز شده باشند در ابتدا کفساب باید آن قسمت از آسیب دیدیگی را با چسباندن پارکت ها درست کند و سپس عملیات کفسابی را شروع کند.

قیمت کفسابی

مزایا:

در این بخش از مقاله به مزایای کفسابی می پردازیم.

  • دادن ظاهری زیبا و براق به کف خانه یا محل کار.
  • از بین بردن پستی و بلندی های کف.
  • از بین بردن آسیب دیدگی ها و خط و خش ها
  • براق کردن سنگ ها و پارکت هایی که به مرور زمان کدر شده اند.
  • بالا بردن دوام کف محل کار یا خانه.
  • از بین بردن درز و شکاف ها.
عملیات کفسابی
خدمات:

کفسابی ، سنگسابی و نماشویی اسدی ، مجری تمامی خدمات کفسابی در  تمام نقاط تهران و حومه  می باشد ، کفسابی ، نماشویی ، سنگ سابی و … تان را به ما بسپارید ، کفسابی و نماشویی اسدی با جدیدترین و مجهزترین دستگاه های کفسابی آماده ارائه خدمات به شماست. کفسابی در لواسان یکی از خدماتی است که کفسابی اسدی ارائه می دهد. نمای ساختمان تان به دلیل آلودگی کثیف شده؟ یا کف های پارکتی و یا … تان دیگر براق نیست؟ کفسابی و نماشویی اسدی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. جهت دریافت قیمت کفسابی و یا هزینه نماشویی با شماره 09125070852 تماس بگیرید.

در این مقاله سعی کردیم با ویژگی های کار یک کفساب مجرب و متخصص شما را آشنا کنیم. در ادامه زمانی که محل کار یا منزل شما نیاز به کفسابی دارد را شرح دادیم و توضیح دادیم که چگونه ایراد هایی که به مرور زمان کف محل کار یا منزل شما باعث کدر یا آسیب دیدگی می شود را می توان با کفسابی برطرف کرد. در آخر به مزایای کفسابی پرداختیم. امیدواریم که این مقاله به شما در انجام کفسابی محل کار یا منزلتان کمک کرده باشد.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.