کفسابی در قرچک

کفسابی در قرچک

کفسابی  در قرچک

کفسابی اسدی مجری انواع کفسابی در قرچک ، نماشویی ، سنگ سابی می باشد .

اگر نیاز به مشاوره دارید کافی است با ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره کارشناسان ما به صورت رایگان برخوردار شوید  .

در ضمن ما به صورت کاملا رایگان کارشناس کفسابی را برای بازدید پروژه به صورت کاملا رایگان ، می فرستیم تا برای برآورد قیمت کفسابی به صورت حضوری در ساختمان شما حضور یابد .

 

kafsabi

نماشویی  در قرچک

علاوه بر کفسابی در قرچک کفسابی اسدی نماشویی در قرچک رو به صورت تخصصی انجام می دهد . نماشویی برای ساختمان ها بسیار مهم است و کاملا رنگ و روی نمای ساختمان رو عوض می کند .

اگر می خواهید نمای ساختمان خود را به افرادی مجرب و با قیمت مناسب بدهید که نماشویی کنند همین حالا با کفسابی اسدی تماس بگیرید تا ما نیروهای مجرب رو برای انجام کار شما ارسال کنیم .

 

کف سابی در قرچک توسط نیروهای کف سابی اسدی به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای با کم ترین هزینه به نسبت سایر رقبا انجام می شود .

درباره قرچک :

شهرستان قرچک در ۲۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع گردیده است. این شهرستان از سمت شمال شرق به شهرستان پاکدشت، از شرق، جنوب شرق و جنوب به شهرستان ورامین، از جنوب غربی، غرب و شمال غربی نیز به شهرستان ری محدود می باشد.
این شهرستان بر اساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن در سال ۹۵، دارای ۲۶۹۱۳۸ نفر جمعیت می باشد.

گستره این شهرستان از طول شرقی ۵۱ دقیقه و ۲۹ ثانیه تا ۵۱ دقیقه و ۳۸ ثانیه و عرض شمالی ۳۵ دقیقه و ۲۱ ثانیه تا ۳۵ دقیقه و ۲۷ ثانیه بوده و ارتفاع آن از سطح دریا حدود ۹۴۵ متر می باشد.
قرچک دارای آب و هوای خشک و نیمه بیابانی با تابستان هایی گرم و زمستانهایی نسبتا سرد بوده و بارندگی کم، گرمای زیاد و دوره خشکی طولانی از ویژگی های این منطقه می باشد.

 

بطوریکه دمای هوای شهرستان در طول سال به صورت میانگین داری تغییراتی از ۷- درجه تا ۴۳ درجه سانتیگراد بوده و وضعیت نزولات جوی در این شهرستان سالیانه  ۱۶۰ میلیمتر و حداکثر سرعت بادهای موسمی در آن به طور متوسط به ۱۵ کیلومتر می رسد.

شرایط اقلیمی در این منطقه بدین صورت است که در ماه های آذر، دی، بهمن و اسفند دارای شرائط مرطوب، در ماههای فروردین و اردیبهشت حالت نیمه خشک و شش ماه بقیه سال شرائط اقلیمی خشک حاکم می باشد.

آسمان صاف قرچک باعث گردیده، این منطقه ساعات زیادی از روزهای سال شاهد تابش آفتاب باشد. بطوریکه در مردادماه بطور متوسط بیش از ۳۶۵ ساعت آفتابی برای منطقه ثبت گردیده است.

قرار گرفتن این شهرستان بر روی مرز دو گسل پارچین و کهریزک با وجود عدم فعالیت چندان این گسل ها نیز از دیگر ویژگیهای شهرستان می باشد.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.